Pas udowy z gumy 40mm do kabury

Cechy produktu
  • Długość - 90cm
  • Szerokość paska - 40mm
Cena:

30,00 zł

- +

Ten produkt posiada dodatkowe opcje konfiguracji.

4592 Przedmioty

Pas wykonany z gumy 40mm służący do stabilizacji kabury mocowanej na pasku biodrowym. Oferowany pas nie posiada gumowej szlufki i nie zalecamy jej stosować na klamrach ITW NEXUS, gdyż pas się może rozpinać. Długość można skrócić, a krawędź taśmy gumowej przypalić zapalniczką, aby powstrzymać strzępienie się taśmy. Długość samego paska to ok. 95cm.

Oceny produktu
5/5

Pas udowy

Polecam w 100%.
Porządnie wykonany pas do kabury udowej.

Pas to pas

Pas jak przystało na Baribala b.dobrze wykonany, potrzebowałem idealnie takiego i znalazłem w przystępnej cenie. Nie ma się nad czym chyba rozpisywać ;)

Napisz opinię

Zobacz również
Skonfiguruj produkt

W tym miejscu możesz wybrać dostępne kolory i modyfikacje. Dzięki nim Twój produkt będzie dopasowany do Twoich potrzeb. Jeśli zamawiasz produkt wymagający uszycia - skonfiguruj go dla siebie, ale zapoznaj się najpierw z opisem przedmiotu, ponieważ konfigurator wprowadza zmiany w obecnym projekcie. Pamiętaj, że zmodyfikowanie produktu wpływa na jego końcowy wygląd i funkcjonalność. Z uwagi na dużą liczbę możliwych konfiguracji i wersji kolorystycznych, wszystkie produkty niestandardowe szyte są na zamówienie, według specyfikacji klienta. Mając to na uwadze konsument nie może odstąpić od umowy na podstawie art. 27 w rozumieniu art. 38 ustawy o prawach konsumenta. Produkt standardowy w naszej ofercie to projekt widoczny na zdjęciach w wybranym, jednolitym kolorze Ranger Green lub czarnym i z Cordury 1000D.

Kolor
 
 
Czarny
 
 
 
Ciemny Oliwek
 

© Baribal Poland 2024 - Baribal jest zarejestrowanym znakiem towarowym przez Urząd Patentowy RP
Projekt sklepu: Wiwi logo