Zaawansowana lonża ratunkowa RAT

Cechy produktu
  • Szerokość - 25mm
  • Długość - 200cm
  • Cena za - 1szt.
Cena:

99,00 zł

Produkt szyty na zamówienie - średni czas realizacji podany na górze strony.

- +

Ten produkt posiada dodatkowe opcje konfiguracji.

29972 Przedmioty

Profesjonalna lonża ratunkowa typu RAT wykonana z najwyższej jakości materiałów. Całość zszyta 2 krotnie grubszymi nićmi dzięki czemu uzyskano maksymalną wytrzymałość. Na całej długości znajdują się pętle umożliwiają regulacje długości oraz robienie nie ściskających pętli na poszkodowanego. Długość lonży to 200cm. Duże pętle na końcach ułatwiają zaczepienie karabinków.

Lonża służy do technik ewakuacyjnych z pola walki, ale można wykorzystać ją na wiele innych sposobów (np. jako smycz dla psa). Nie stosować w technikach wspinaczkowych, linowych, ani asekuracyjnych.

Oceny produktu
5/5

Polecam

Lonża wysokiej klasy z bardzo dobrych materiałów, używana intensywnie w czasie szkolenia w różnych warunkach terenowych. Polecam

Napisz opinię

Produkty powiązane
Zobacz również
Skonfiguruj produkt

W tym miejscu możesz wybrać dostępne kolory i modyfikacje. Dzięki nim Twój produkt będzie dopasowany do Twoich potrzeb. Jeśli zamawiasz produkt wymagający uszycia - skonfiguruj go dla siebie, ale zapoznaj się najpierw z opisem przedmiotu, ponieważ konfigurator wprowadza zmiany w obecnym projekcie. Pamiętaj, że zmodyfikowanie produktu wpływa na jego końcowy wygląd i funkcjonalność. Z uwagi na dużą liczbę możliwych konfiguracji i wersji kolorystycznych, wszystkie produkty niestandardowe szyte są na zamówienie, według specyfikacji klienta. Mając to na uwadze konsument nie może odstąpić od umowy na podstawie art. 27 w rozumieniu art. 38 ustawy o prawach konsumenta. Produkt standardowy w naszej ofercie to projekt widoczny na zdjęciach w wybranym, jednolitym kolorze Ranger Green lub czarnym i z Cordury 1000D.

Kolor
 
 
Czarny
 
 
 
Ranger Green
 

© Baribal Poland 2024 - Baribal jest zarejestrowanym znakiem towarowym przez Urząd Patentowy RP
Projekt sklepu: Wiwi logo