Niskoprofilowe szelki typu "X" do pasa

Cechy produktu
  • Waga - 180g
  • Szerokość paska - 25/40mm
Cena:

69,00 zł

Produkt szyty na zamówienie - średni czas realizacji podany na górze strony.

- +

Ten produkt posiada dodatkowe opcje konfiguracji.

5797 Przedmioty

Szelki do pasa taktycznego z wygodnym mocowaniem dzięki klipsom do taśmy 25mm. 2 punkty mocowania z przodu oraz 2 z tyłu umożliwiają stabilne mocowania pasa w 4 punktach. Zastąpienie plastikowych reduktorów taśmy elastyczną linką shockcord sprawia, że szelki są bardziej płaskie, a sama linka umożliwia zwiększenie lub zmniejszenie elastyczności poprzez wielokrotne zaplatanie jej. Osoby które nie potrzebują tłumienia drgań podczas marszu mogą wybrać opcję z paracodu, aby wyeliminować elastyczność i zwiększyć wytrzymałość w tych punktach.

Szelki regulowane są w 6 punktach, z przodu na taśmie 40mm, z tyłu na taśmie 25mm oraz w niewielkim zakresie z przodu na taśmie 25mm.

Mocowanie na plastikowych klipsach (każdy wytrzymałości ok. 45kg - sprawdziliśmy) do taśmy 25mm lub okienkach, czy D-ringach 25mm przekładając samą taśmę z pominięciem klipsa.

Rozmiar uniwersalny, szelki powinny pasować na większość osób.

Oceny produktu
5/5

Szelki typu X

Materiał i wykonanie dobrej jakości, trochę za dużo klamerek i plastików po ich usunięciu zamocowaniu sznurkami do pasa sprawują się lepiej.

Napisz opinię

Produkty powiązane
Zobacz również
Skonfiguruj produkt

W tym miejscu możesz wybrać dostępne kolory i modyfikacje. Dzięki nim Twój produkt będzie dopasowany do Twoich potrzeb. Jeśli zamawiasz produkt wymagający uszycia - skonfiguruj go dla siebie, ale zapoznaj się najpierw z opisem przedmiotu, ponieważ konfigurator wprowadza zmiany w obecnym projekcie. Pamiętaj, że zmodyfikowanie produktu wpływa na jego końcowy wygląd i funkcjonalność. Z uwagi na dużą liczbę możliwych konfiguracji i wersji kolorystycznych, wszystkie produkty niestandardowe szyte są na zamówienie, według specyfikacji klienta. Mając to na uwadze konsument nie może odstąpić od umowy na podstawie art. 27 w rozumieniu art. 38 ustawy o prawach konsumenta. Produkt standardowy w naszej ofercie to projekt widoczny na zdjęciach w wybranym, jednolitym kolorze Ranger Green lub czarnym i z Cordury 1000D.

Kolor
 
 
Czarny
 
 
 
Ranger Green
 
Inne
Ergonomiczne, nakładane szelki MOLLE z pianką 5mm
 
Ergonomiczne, nakładane szelki MOLLE z pianką 5mm
[+ 64,23 zł]
Dodatkowe 2 krótkie troki z klipsem do mocowania szelek z przodu
 
Dodatkowe 2 krótkie troki z klipsem do mocowania szelek z przodu
[+ 16,26 zł]
Dodatkowe 2 długie troki z klipsem do mocowania szelek z tyłu
 
Dodatkowe 2 długie troki z klipsem do mocowania szelek z tyłu
[+ 16,26 zł]
Mocna linka paracord 550 zamiast elastycznego shockcordu
 
Mocna linka paracord 550 zamiast elastycznego shockcordu
[+ 4,07 zł]

© Baribal Poland 2024 - Baribal jest zarejestrowanym znakiem towarowym przez Urząd Patentowy RP
Projekt sklepu: Wiwi logo